- Komerční sdělení-PR články

Padání vlasů u žen – alopecie

Ženy se však nejčastěji se zvýšeným vypadáváním vlasů setkají po...

Jak co nejvýhodněji nakoupit přes internet

V dnešní době jsme zahlceni nabídkami, letáky, reklamami a všemožnými marketingovými praktikami,...

Na co se zeptat první den v novém zaměstnání

Přestože na pracovním pohovoru by se každý měl snažit klást...

Co dělat, když vás kolegové v práci pomlouvají

Každý kolektiv je do jisté míry semeništěm pomluv a spiknutí – taková je...

Kde všude hledat pracovní příležitosti

V době internetu již tato otázka není pro uchazeče...

Vyberte si jedinečnou koupelnu pro váš domov

Stavíte nebo rekonstruujete? Nevíte si rady s výběrem koupelny? Síť koupelnových studií PTÁČEK nabízí nespočet kombinací barev a materiálů, které představuje ve svém novém vydání katalogu koupelen.

Katalog si letos zachoval tradiční strukturu – v první části naleznete vzorová řešení koupelen v nejrůznějších designových i cenových řešeních, a to v podobě, jak je můžete fyzicky vidět na koupelnových studiích PTÁČEK. Druhá část je standardně věnována výběru z široké nabídky vybavení koupelen. Výběr je členěn podle skupin sortimentu a dále jednotlivých značek – výrobců. Co zůstalo zachováno, je poslání katalogu: je to pomůcka a inspirace pro všechny, kteří uvažují o nové koupelně.

Můžete listovat mezi jednotlivými kolekcemi, které jsou sestaveny z produktů nejrůznějších výrobců. Tyto kolekce Vám tak usnadní orientaci v nabídce koupelen PTÁČEK. Kolekce jsou rozděleny do cenových kategorií pod názvy: ECONOMY, BASIC, STANDARD, TOP a DESIGN.

V případě, že jste se již rozhodli pro tuto značku a máte představu o své nové koupelně, stačí navštívit nejbližší koupelnové studio ve vašem okolí. Síť těchto studií má v současné době celkem 47 poboček v České republice a 8 studií na Slovensku. Na každém z nich jsou Vám k dispozici specialisté, kteří Vám detailně představí nejenom sortiment nejrůznějších značek, ale také širokou nabídku odborných služeb.

Každé studio poskytuje prostřednictvím programu VISOFT dokonalou vizualizaci daného prostoru včetně konkrétních obkladů a dlažeb, umyvadel, van, sprchových koutů a pod. Zhotovení tohoto 3D návrhu je v případě realizace na koupelnovém studiu PTÁČEK zdarma. Zákazníkům je mimo jiné také nabídnuta spolupráce s prověřenými architekty a montážními firmami. Obavy ze špatného výběru realizačních firem tak docela opadají. Na vybraný sortiment jsou poskytnuty ve spojení s výrobci prodloužené záruky, které jsou při realizaci odbornou montážní firmou až na 30 let.

Pro ty, kteří chtějí mít doma něco unikátního, koupelny PTÁČEK díky exkluzivní spolupráci se zahraničními výrobci nabízejí řadu produktů, které jsou k dostání v rámci České a Slovenské republiky jen na jejich studiích. Patří mezi ně renomované firmy jako například americká přední společnost Kohler, italská Cristina nebo rakouské vany G.K.I.

- Komerční sdělení-udalosti