- Komerční sdělení-PR články

Padání vlasů u žen – alopecie

Ženy se však nejčastěji se zvýšeným vypadáváním vlasů setkají po...

Jak co nejvýhodněji nakoupit přes internet

V dnešní době jsme zahlceni nabídkami, letáky, reklamami a všemožnými marketingovými praktikami,...

Na co se zeptat první den v novém zaměstnání

Přestože na pracovním pohovoru by se každý měl snažit klást...

Co dělat, když vás kolegové v práci pomlouvají

Každý kolektiv je do jisté míry semeništěm pomluv a spiknutí – taková je...

Kde všude hledat pracovní příležitosti

V době internetu již tato otázka není pro uchazeče...

Oddělené kuchyně mají v moderním designu

Více světla a příjemnější prostředí pro hosty.

V Novém bydlení jsme tento týden hledali domov ve městě pod Zoborem. Kateřina s manželem a jejich pětiletou dcerou se rozhodli, že z paneláku půjdou do rodinného domu. Touží po velké kuchyni, garáži a zahradě. Vzali jsme je ik domu, který potřebuje dokončit – nachází se v obci Branč, odkud pochází otec a tchán našich kandidátů. Problémem do budoucna by mohly být ranní a večerní zácpy, které souvisejí s dojížděním do Nitry. Samotná nemovitost však působí zajímavě a to zejména po změnách, které by s půdorysem provedla naše architektka Lucie Ortutová.

Ta by už tradičně ráda bourala i stěny. „Máme před sebou existující půdorys a navrhovaný půdorys. Rozdíl je v tom, že jsem se snažila dispozičně propojit prostor i opticky kvůli světlu tento obývací prostor s tím kuchyňským a jídelním,“ prezentovala zájemcům navrhovanou předělávku. Proč se rozhodla pro takový radikální krok? „Protože tamtým směrem je jih a v obývacím pokoji je severní okno, což pro obývací prostor není úplně optimální,“ vysvětluje.

Samozřejmě, toto nebyla zdaleka jediná změna, kterou Lucie navrhuje. „Dětský pokoj máme přechodný. Není malá, ale problém je, že je průchozí. Proto jsem zkusila další fintu, zrušila jsem zimní zahradu, která by uměla být integrována s vaší ložnicí. Tím pádem ze zadní místnosti umíme udělat šatník,“ pokračuje Lucie. A jak bude vypadat interiér? „Líbí se mi váš styl, tak čistší, světlý, bílý, tak jsem tím pádem tu architekturu prostoru směřovala nějak takhle,“ dodává naše architekta.

- Komerční sdělení-udalosti