Domů Rady a Návody Nejoblíbenější prázdninové destinace: USA

Nejoblíbenější prázdninové destinace: USA

0

Podívejte, jaké nemovitosti jsou v USA aktuálně k prodeji.

USA navštíví každoročně množství turistů, a to nejen v létě. I když dovolená v USA není nejlevnější záležitostí, jistě stojí za to. Nádherná příroda plná kaňonů a prérií, ruch velkoměst, kasina a zábava či krásné pláže, na jejichž léto nikdy nekončí. Možností, jak strávit dovolenou za velkou louži, je opravdu mnoho.

Co jste možná o USA nevěděli:
kolem 20 milionů obyvatel USA žije v mobilních domech
v roce 1776 žilo v USA 2,5 milionu lidí, dnes je to 314 milionů
každý den se v USA sní 100 akrů pizzy
VELKÝ LETNÍ SPECIÁL – Nejoblíbenější prázdninové destinace: USA

Luxusní apartmány na Floridě
Až 128 luxusních apartmánů je součástí projektu Gale Boutique Hotel and Residences. Nacházejí se v jedinečné moderní 12patrové budově. Nabízejí luxus a pohodlí spolu s možností relaxu na pláži. V nabídce jsou 1-pokojové až 3-pokojové apartmány s terasou. v budově je několik bazénů, fitness centrum, restaurace, bary a další služby. všechny apartmány jsou slunné, prostorné, zařízené v duchu moderního designu. Budova se nachází jen několik kroků od známé pláže Fort Lauderdale Beach.

Bytový dům
Nachází se podél Mexického zálivu na Floridě. Sestává z kuchyně, jednoho samostatného pokoje a samostatné koupelny spolu s vanou. Při vstupu do bytového domu je prostorná společenská místnost spolu s krbem a místem pro posezení a odpočinek. Výhodou je také velký bazén, soukromá zahrada a posilovna ve společných prostorách.

Apartmány s výhledem na oceán
Apartmány se nacházejí v nově postavené výškové budově. Každý apartmán poskytuje dokonalý panoramatický výhled na oceán a město. V nabídce jsou 3-pokojové a 4-pokojové apartmány s prostorným balkonem. V budově najdete bazén, lázně, fitness, knihovnu, saunu, bar, patří k ní rovněž zahrada a soukromá pláž.

2-pokojový byt s dobrou občanskou vybaveností
Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě. Komunita má dobrou občanskou vybavenost – školy, maloobchodní a obchodní místa, golf, lázně, sportovní kluby. Také nabízí možnost zaplavat si v laguně, relaxovat ve vyhřívaném bazénu a lázních nebo se osvěžit v chladné lázni s kaskádovými vodopády. Chcete-li zůstat v kondici, k dispozici tohoto obytného domu je posilovna, či možnost zahrát si ricochet nebo tenis. Budoucímu majiteli tak poskytuje dostatek prostoru nejen pro relaxaci v srdci Floridy, ale také dostatek možností k aktivnímu odpočinku.

Moderní apartmány
Projekt zahrnuje 263 luxusních apartmánů. V komplexu se nachází několik restaurací, obchodů, wellness a fitness center, společná zahrada, bazén, tenisové kurty a další služby. Dokončení projektu je naplánováno v roce 2017.

Lázeňská rezidence
Architekti projektu vsadili především na unikátní polohu. Rezidence poskytuje maximální komfort. Obyvatelé si mohou užívat nejen lázně, ale také jedinečné restaurace.

Apartmány v obklopení zábavních parků a atrakcí
Hotel, ve kterém jsou apartmány situovány, se nachází jen 10 až 15 minut od známých zábavních parků a atrakcí. Vybrat si můžete z apartmánů několika velikostí – od jednopokojových apartmánů s kuchyňským koutem až po prostorné apartmány se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami, obývacím pokojem a kuchyní s velkým jídelním stolem. Každý apartmán je kompletně zařízen, má vlastní balkon a v obývacích pokojích a ložnicích jsou velká francouzská okna. Moderní kuchyně jsou vybaveny nerezovými spotřebiči a kamennou kuchyňskou deskou.

Rodinné domy na Floridě
V okolí nabízených domů se nacházejí nádherné pláže s bílým pískem, autem dostupné je nedaleké Miami, Disneyland v Orlandu, výletní lodě do Karibiku, Key West a mnohé další atrakce.

Apartmány u golfového hřiště
Nacházejí se v nově postavené budově. Každý apartmán má prostorný balkon, který je od obytných místností oddělen skleněnou stěnou. Apartmány jsou vybaveny designovým nábytkem, v koupelně naleznete mramorové podlahy. Apartmán je kompletně zařízený. Má mramorové podlahy, plastová okna, kuchyň, plynový sporák, lednici, pračku, interiérové ​​dveře, klimatizaci a bezpečnostní vstupní vchodové dveře. Součástí apartmánu jsou také dva balkony.

Láká Vás Amerika?
Zvažujete dovolenou právě v USA? Vybrali jsme pro vás dva zajímavé poznávací zájezdy od společnosti Tatratour.

TOP NABÍDKY od TATRATOUR!
ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ A PŘÍRODA USA
Doprava letecky z Vídně, po USA klimatizovaným autokarem. Beverly Hills se známou Rodeo Drive, Hollywood, Golden Gate park, Alcatraz, Las Vegas, Grand Canyon… Zjistit více o nabídce.

VÝCHOD USA + NIAGARA A TORONTO
Doprava letecky z Vídně. Po USA klimatizovaným autokarem. New York, Toronto, Niagarské vodopády, Washington DC, Grand Canyon… Zjistit více o nabídce.

Exit mobile version